Promocja! Knot płaski Czarny 27/16 :: 1,00 zł ::.

Waluta
Kategorie
OSTATNIE SZTUKI
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie??
Wpisz adres email!Statystyki
Gości online: 3
Przyjazny Regulamin

Certyfikat Przyjazny Regulamin

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Jak kupować Regulamin
Polityka Prywatności
Wysyłka i dostawa
Kontakt
Płatność FAQ

Formy płatności
Dostępne w sklepie formy płatności wraz z ich krótką charakterystyką.


Przelew dowolny - płatność dokonywana za pośrednictwem dowolnego banku. Numer konta oraz dane do przelewu otrzymacie Państwa wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Zamówione towary zostaną wysłane niezwłocznie po zaksięgowaniu kwoty zamówienia na naszym koncie.


Gotówka przy odbiorze - płatność dokonywana gotówką bezpośrednio u listonosza lub doręczyciela firmy kurierskiej. W tym wypadku zamówione towary zostaną wysłane niezwłocznie po przyjęciu zamówienia do realizacji. Przy zamówieniach odbieranych osobiście przewidujemy płatność gotówką dokonywaną na miejscu w biurze.


Karty kredytowe - płatność dokonywana za pomocą karty możliwa jest w momencie składania zamówienie i może być dokonana tylko poprzez dostępne systemy DotPay oraz PayPal. System to szybka płatność dokonywana poprzez szyfrowaną stronę witryny płatności. Po wybraniu kanału płatności i po zatwierdzeniu zamówienia zostaną Państwo przeniesieni na stronę swojego banku w celu sfinalizowania transakcji. Wykaz banków dostępnych w systemie:
System to szybka płatność dokonywana poprzez szyfrowaną stronę witryny, skierowana przede wszystkim dla płatności dokonywanych kartami kredytowymi. Aby dokonać płatności trzeba mieć zarejestrowane konto w systemie PayPal. System obsługuje płatności międzynarodowe również w walutach obcych. Najprostszy i najszybszy sposób dokonywania płatności zagranicznych.

Płatność poprzez udostępnione systemy jest najbezpieczniejszą i najszybszą formą. Transakcje realizowane tym sposobem są szyfrowane 128 bitowym połączeniem SSL i nikt nie ma możliwości wglądu w dane realizowanej transakcji. Informacja o dokonaniu płatności jest automatycznie odnotowana w sklepie.

Licznik Odwiedzin: 6903162
Korzystanie z serwisu KrainaŚwiec.pl oznacza zapoznanie się i akceptację Regulaminu sklepu.

Aktualna Data: 2021-05-07 21:42
® Kraina Świec. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.